پیامک های همکاری ناشناس(کاربرد 43)

پلیس ایالت ایندیانای آمریکا سیستمی را راه اندازی کرده است که به شهروندان اجازه می دهد می دهد بدون افشای هویت خود با ارسال sms پلیس را در جریان فروشگاههائی که به نوجوانان زیر 21 سال الکل میفروشند قرار دهند شهر بیستون برنامه ای بنام CRIME STOPPERS (متوقف کنندگان جنایت) آغاز کرده است که به شهروندان این امکان را می دهد که بدون افشای هویت خود با ارسال پیامک پلیس را در جریان هر جنایتی قرار دهند اطلاعات بیشتر در (http://cityofboston.gov/police/cristop.asp)

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پلیس , sms  

SMS پرداخت صورتحساب (کاربرد 42)

کمیته ی درآمد داخلی فیلیپین" به آدرس (http://www.bir.gov.ph) سرویسی را به نام PAYBIR راه اندازی کرده است که مالیات دهنده گان می توانند مالیات بر درآمد خود را که از طریق sms برایشان ارسال می شود پرداخت کنند . این سرویس که برای اولین بار در دنیا اجرا می شود بی نظیر است زیرا یک مالیات دهنده می تواند بدون مراجعه به بانک مالیات بر درآمد خود را پرداخت کند. اطلاعات بیشتر (http://www1.globe.com.ph/bir/Search.aspx)

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : sms , بانک  

sms درخواست خدمات(کاربرد 41)

"مرکز اورژانس درمانی مگان دیوید آدوم"  سرویس پیام کوتاهی را راه اندازی کرده است که به افرادیکه قادر به تکلم نیستند و یا شنوائی آنها آسیب دیده است کمک می کند تا بوسیله sms بتوانند آمبولانس یا سایر کمکهای اوراژانسی درخواست کنند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : sms  

پیامک برای جمع آوری اطلاعات مشتریان(کاربرد 40)

در تابستان 2005 "پاپ نادل" (تولید کننده خوراکی شبیه به اسنک) به مشتریان شانس بردن یکی از یک میلیون بسته پاپ نادل رایگان را ارائه کرد . این برنامه تبلیغاتی به تولید اطلاعات با ارزشی در مورد شرکت کنندگان منجر شد. مشتریان برای برنده شدن یک بسته پاپ نادل باید کد شرکت در مسابقه به همراه نام وآدرس پستی خود را به شماره مخصوصی sms می کردند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : رایگان , sms  

پیامک سنجش رضایت مشتری(کاربرد 39)

سونی اریکسون پروژه ای آزمایشی به راه انداخته است که در آن بوسیله پیام کوتاه میزان رضایت کاربران خود بخصوص آنهائی که دستگاهشان را تعمیر کرده اند می سنجد.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیام کوتاه  

sms نظرسنجی کوتاه(کاربرد 38)

یک بیلبورد محاوره ای در میدان تایمز در نیویورک به عنوان یک تریبون آزاد برای شهروندان عمل می کند تا در مورد این مساله بحث کنند که "چه چیزی زیباست ؟" . شهروندان نظر خود را از طریق پیام کوتاه ارسال می کنند و نظرها بصورت همزمان بر روی بیلبورد و در یک وب سایت درج می شود.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیام کوتاه  

پیامک های دریافت شکایات(کاربرد 37)

در منطقه ی مادورای (شهری بزرگ در هندوستان) مردم می توانند شکایات خود در مورد فعالیت های ضد اجتماعی منطقه سکونت خود را بدون افشای هویتشان از طریق ارسال پیام کوتاه اعلام کنند. سیستم جدید که پلیس را در جریان جنایتها قرار می دهد توسط پلیس منطقه ی جنوبی سانجیرکومار راه اندازی شده و انتظار می رود که ارتباط مردم با پلیس را ارتقاء بخشد . شکایتها به طور همزمان توسط پلیس محلی آن منطقه نیز دریافت می شود و پلیس منطقه مربوط به یک شکایت می تواند با ارسال sms به شاکی وی را از اقدامات صورت گرفته در آن زمینه مطلع کند.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : شکایت , پیام کوتاه