SMS حمایت گروهی / فردی(کاربرد 45)

سایت gosmokefree.nhs.uk یک سرویس حمایتی برای کمک به مردم جهت ترک سیگار است .آنها راهنمایی ها ، نصایح و یا هشدارهائی را در زمان های حساس از طریق پیام کوتاه یا ایمیل به اعضاء ارسال می کنند .

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : حمایتی , پیام کوتاه  

پیامک های آخرین رویدادهای مبارزات انتخاباتی(کاربرد 36)

شهروندان فرانسوی می توانستد برای دریافت نتایج اولیه انتخابات ریاست جمهوری سال 2005 بوسیله پیام کوتاه ثبت نام کنند.جهت ثبت نام نیز فقط کافی بود تا شماره تلفن همراه خود را در وب سایت presidentielles.com وارد می کردند کمیته ملی جمهوری خواهان  کاربران موبایل را برای ثبت نام در سایت جهت دریافت آخرین اخبار و وقایع مربوط به انتخابات از طریق sms دعوت می کرد .

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : انتخابات , تلفن همراه  

sms ابلاغ نتایج (کاربرد 35)

جراحان "بیمارستان تن تاک سنگ" در سنگاپور ، نتایج آزمایشات حیاتی و مهم بیماران را از طریق پیامک دریافت می کنند.روزانه 12000 آزمایش در این بیمارستان انجام می شود و برای حدود شصت نفر از این بیماران لازم است تا پزشکان جواب آزمایش را در حداقل زمان ممکن دریافت کنند. سیستم بصورت خودکار نتایج غیر عادی یک آزمایش را در مدت 2 دقیقه به پزشک مسئول بیمار sms می کند که در حالت عادی 18 دقیقه زمان می برد.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : نتایج  

پیامک های زمانبندی و برنامه ریزی(کاربرد 34)

موسسه "Textual.tv"  یک سرویس پیام کوتاه قابل برنامه ریزی ارائه می کند. برای مثال سرویس را میتوان طوری زمان بندی و برنامه ریزی کرد که در فواصل زمانی منظم برای اعضای یک تیم فوتبال sms ارسال شود و به آنها در مورد تاریخ تمرین بعدی اطلاع داده شود ، مثلا یکبار در هفته ، شش ساعت قبل از شروع هر تمرین. "خطوط هواپیمائی آمریکا" بوسیله پیام کوتاه سرویسی را ارائه می کند که به کاربران عضو برنامه Dividend Miles این امکان را می دهد تا بوسیله sms یک روز قبل ، از پرواز و یا فرود هواپیما مطلع شوند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : برنامه ریزی , sms  

sms اطلاع رسانی وضعیت حساب(کاربرد 33)

رانندگان شهر جانسبرگ (بزرگترین شهر در آفریقای جنوبی) دو یا سه روز پس از ارتکاب یک تخلف رانندگی بوسیله دریافت sms از جریمه آن مطلع می شوند. این سرویس توسط سازمان مترو پلیس جانسبرگ راه اندازی شده است. همچنین رانندگان متخلف می توانند با ارسال یک پیام کوتاه به یک شماره مخصوص از میزان و مبلغ جرائم خود مطلع شوند.در اولین روز راه اندازی این سرویس بیش از 42000 پیامک به شماره فوق الذکر ارسال شد

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : تخلف رانندگی , پیام کوتاه  

پیامک به روز رسانی اطلاعات(کاربرد 32)

موسسه"Amber Alert" که یک سرویس اطلاع رسانی سراسری برای بچه های گم شده است امکان جدیدی را راه اندازی کرده است که به کاربران امکان می دهد تا از اتفاقات روی داده در منطقه سکونت خود بوسیله پیام کوتاه باخبر شوند . جهت استفاده از این سرویس رایگان به سایت WirelessAMBERAlerts.org مراجعه کنید. پلیس ترافیک بنگال اطلاعات ترافیکی را با ارسال sms در اختیار کاربران قرار می دهد . در حال حاضر کاربران اپراتور Airetel می توانند یک پیامک به شماره اختصاص داده شده بفرستند تا اطلاعات به روز در مورد وضعیت ترافیک ، ایستگاههای اتوبوس و ... دریافت کنند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : sms , سرویس رایگان  

پیامک های راهنمایی خارج از ساعت(کاربرد 31)

دانش آموزان یک مدرسه در باکینگهام شایر با ارسال sms برای معلمانشان بعد از ساعات مدرسه راهنمائیهای لازم را دریافت می کنند . که معلمان میتوانند با دراختیار داشتن یک پنل ارسال پیامک پاسخگوی دانش آموزان در خارج از زمان مدرسه نیز باشند  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پنل , پیامک