sms اطلاع رسانی زمان تحویل(کاربرد 30)

"Dawsons" که یک فروشگاه ابزارآلات موسیقی در انگلستان با چندین شعبه است ، زمانیکه تعمیرکالای مشتری به اتمام رسیده است و آماده تحویل می باشد به آنها از طریق پیام کوتاه اطلاع می دهد . سیستم قبض هوشمند یک سیستم کامل مبتنی بر فرآیند تحویل کالا به مشتری می باشد که توسط SMSIranian اجرا شده است.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیام کوتاه  

پیامک یادآوری (کاربرد 29)

موسسه "Debthound" وصول مطالبات تجاری خود از افراد را با استفاده از sms یادآوری کننده به طور موثر آسان میکند. پیامک های مخصوص به هر مشتری بر اساس برنامه ی زمانی منظم که از قبل تعریف شده است به تلفن همراه مشتریان فرستاده می شود . ارسال پیام کوتاه یادآوری در جمع آوری بدهی نسبت به تلفن های ثابت یا مکاتبه موثرتر می باشد و میزان بازدهی 200% بیشتر بوده است .

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : sms , پیامک  

پیام کوتاه برای تبریکات (کاربرد 28)

"Remind4u" به شرکتها یک سرویس کاملا مدیریت شده ارائه می دهد تا برای کریسمس یا تولد به مشتریان و یا کارمندان خود کارتهای تبریک بوسیله پیام کوتاه ارسال کنند. این سرویس پیام کوتاه به صورت کامل درون خدمات اس ام اس ایرانیان اجرا شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره 66432692 تماس حاصل نمائید.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : سرویس , مشتریان  

شماره پیامک های مهم و کاربردی

پیامک یا همان SMS علاوه بر اینکه می تواند حاوی پیام های ضروری باشد می تواند به عنوان یک سرویس مهم کارهای شما را راه بیاندازد.در این متن قصد داریم یکسری از شماره پیامک های مهم که خیلی از امور را به راحتی انجام می دهد را به شما معرفی کنیم. این شماره های توسط ارگان ها و بخش های مختلف راه اندازی شده است. می توانید جهت مشاهده جزئیات این شماره ها به ادامه مطلب مراجعه کنید.

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : پیامک , SMS , سرویس  

SMS برای اجاره (کاربرد 27)

موسسه "OYBike" به آدرس www.oybike.com) یک شبکه شامل ایستگاههای اجاره دوچرخه در خیابان است که یک دوچرخه را از طریق تلفن همراه اجاره داده و یا پس می گیرد. کاربر عضو OYBike از بین دوچرخه های موجود یکی را انتخاب می کند و سپس با دفتر OYBike تماس گرفته و کدی را که قفل دوچرخه نشان می دهد برای آنها می خواند ، دفتر به کاربر رمزی را می دهد که باید به یک شماره sms شود تا فعال گردد، پس از فعال شدن رمز کاربر بوسیله آن می تواند قفل دوچرخه را باز کند.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : sms  

پیامک ابزار جستجوی موبایلی (کاربرد 26)

نیویورک تایمز کسب اطلاعات در مورد املاک را بدون توجه به اینکه کاربر در روزنامه در جستجوی آن است یا در وب سایت یا آنرا مستقیماً از تلفن همراه جستجو می کند ، آسان کرده است. کاربران جهت جستجو ملک به طور مستقیم از طریق تلفن همراه باید به سایت m.nytimes.com/re مراجعه کرده و ملک مورد نظر خود را بر اساس شرایط دلخواه (موقعیت ، قیمت و.. ) جستجو کنند.

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : اطلاعات , تلفن همراه  

پیامک آموزشی ومزایای یک پنل ویژه مراکز آموزشی

خدمات گوناگون پیامکی وب سایت اس ام اس ایرانیانپیامک آموزشگاهی اين امکان را به شما مي دهد كه بتوانيد به آسانی براي كليه مراكز فرهنگی و آموزشی خود از اين سيستم استفاده كنيد. از نیازهایی که این سیستم در اختیار شما می گذارد  و امکانات این پنل اختصاصی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:  

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : پیامک آموزشگاهی , ارسال پیامک