تایید و تصدیق محصول کاربرد 21

مصرف کنندگانی که نسبت به سلامت آب برچسب داری (آب معدنی ، آب گازدارو ...) که خریداری می کنند نگرانی دارند می توانند پس از خرید با ارسال پیام کوتاهی حاوی کد درج شده بر روی محصول به یک شماره اختصاصی و اطمینان از اصلی بودن محصول از نگرانی های خود بکاهند.

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : محصول , بطری  

اطلاع رسانی رویدادها کاربرد 20

موسسه "Die Medienagenten" یک آژانس چند رسانه ای است که در آلمان فعالیت میکند، این شرکت ارتباط ایمیلی خود را به فرمت sms تبدیل می کند تا ایمیلهای خود را از طریق sms دریافت کند. Email2SMS اخیراً توسط کلوپهایی که نیاز دارند به مشتریان خود درباره رویدادها و کنسرتهای آتی اطلاع رسانی کنند استفاده می شود. از همین روش امروزه برای ثبت نام در کنسرت ها و اطلاع رسانی درباره اطلاعات آنها در ایران نیز استفاده می شود.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : sms  

کاربرد 19 دریافت اطلاعات بیشتر

سرویس تحلیل کد اس ام اس ایرانیان می تواند برای دریافت اطلاعات بیشتر شرکت ها و مراکز استفاده کننده سرویس مفیدی باشد. در این سرویس مشترک با ارسال کد خاص و یا پیامک خالی می تواند اطلاعات تنظیم شده را دریافت نماید و به این صورت خدمات غیر حضوری شما کامل تر می گردد. نمونه های خارجی این سرویس در ادامه مطلب موجود می باشد.

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : سرویس , اطلاعات  

کاربرد 18 مقایسه محصولات

سایت "www.mobsaver.com" یک سرویس پیام کوتاه رایگان برای مقایسه قیمت محصولات مختلف با یکدیگر می باشد، خریداران می توانند هنگامی که در حال خرید هستند با ارسال یک پیامک قیمت محصول مورد نظرشان را با قیمتهای سایت amazon و ebay مقایسه کنند

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیام کوتاه , محصولات  

پیامک ارایه اطلاعات کاربرد 17

اس ام اس ایرانیان سرویس اطلاع رسانی وضعیت قند خون را برای کلینیک سلامت به اجرا رسانیده است. این سرویس با دریافت قند تفسیر مناسبی از وضعیت قند بیمار به فرد می دهد. سایت www.diet.com/mobile یک سرویس پیام کوتاه رایگان است که به کاربران اطلاعات تغذیه ای شامل کالری ، چربی و پروتئین موجود در غذاهای رستوران محبوبشان را ارائه می دهد.

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : چربی , پیام کوتاه , sms  

کاربرد 16 عرضه محصول جدید

انتشارات "Random House" کتاب جدید خود (زندگی در سراشیبی (www.lifesapitch.uk.com))را با فرستادن فصل اول آن بصورت کامل از طریق پیامک تبلیغ کرد . این روش تبلیغاتی جهت پیشفروش محصول اعلام شده و جذب بازار جدید بسیار موثر بود.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیامک , انتشارات , تبلیغ  

کاربرد 15 برنامه های تبلیغاتی مجازی

موسسه "Block Entertainment" تبلیغ یک سری کارت مخصوص موبایل را برای یکی از هنرمندان خود به نام یانگ جاک آغاز کرد (http://cards.yungjoc.com) . طرفداران او میتوانستند کارتهای یانگ جاک را بر روی تلفن های همراه خود از طرق مختلف (مبادله و یا خرید از دوستان) جمع آوری کنند تا برنده هزار دلار یا یک تلفن از خود جاک شوند .

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : موبایل , دلار , sms , پیام کوتاه