کاربرد 14 گسترش خبرنامه های ایمیلی

سایت "Moconews.net" یک نسخه مخصوص موبایل از خبرنامه ی روزانه خود را در آدرس http://m.moconews.net ارائه می کند . خوانندگان می توانند متن GQ یا Glamour را به شماره مشخص شده ای sms کنند تا یک پیام کوتاه حاوی لینک دسترسی به آدرس فوق دریافت کنند. اطلاعات بیشتر در اینجا  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : خبرنامه , sms , پیام کوتاه  

کاربرد 13 بازاریابی ، روابط عمومی و تبلیغات

شرکت "داروسازی نوارتیس" سال 2003 در انگلستان در طول هفته ی ملی آلرژی (3 الی 12 می ) ، سرویس پیام کوتاه ی را جهت تبلیغ یک اسپری جدید برای افرادی که دچار آلرژی بهاره می شوند راه اندازی کرد . این سرویس به افرادی که آلرژی داشتند اطلاعات منظم و به روز در مورد شاخص میزان آلاینده ها در هوا از طریق sms ارسال می کرد و در روزهای خاصی که میزان آلاینده ها بالا بود به آنها پیشنهاداتی جهت مقابله با آلرژی ارائه می داد

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : sms , پیام کوتاه , دریافت  

کاربرد 12 کد دسترسی به مطالب در اینترنت ونرم افزار

"شركت سیپکو " بعنوان يكي از پيشگامان ارائه خدما ت ارزش افزوده پيام كوتاه در اقدامي مبتكرانه كدهاي فعال سازي محصولات نرم افزاري خود را از طرق SMS انجام مي دهد. در اين روش كاربران كد حك شده در جعبه نرم افزار خود را در هنگام نصب در محلي معين در نرم افزار،درج و كد دريافتي از سيستم خود را به شماره اختصاصي مشخص شده ارسال و بلافاصله از سرورهاي شركت سیپکو كد مخصوص آن محصول به كاربر آن ارسال مي گردد.

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : سیپکو  

کاربرد 11 فروش محتوای موبایل

شرکت "Swiss Infowing" به آدرس (http://shop.infowing.ch) یکی از چندین فروشنده زنگ موبایل (Ringtone) است که به کاربران امکان خرید زنگ موبایل از طریق پیامک را می دهد و هزینه آن را از شارژ سیم کارت خریدار کسر می کند. این سرویس در خدمات اپراتورهای داخلی کشورمان نیز ارائه می شود. به عنوان نمونه ایرانسل ارائه این خدمات را به صورت کامل دارد.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : موبایل , پیامک , سیم کارت , شارژ  

بستن و باز کردن پیامک تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

دریافت پیام های گوناگون تبلیغاتی یکی از مشکلات روزمره مردم گشته است. برای رفع این محدودیت این مقاله نحوه مسدود کردن دریافت پیام های تبلیغاتی و نیز دریافت دوباره این پیام ها را در دو اپراتور همراه اول و ایرانسل توضیح می دهد. البته بستن تمامی این پیام ها می تواند شما را از دریافت بسیاری از خدمات پیام کوتاه به عنوان مثال دریافت خلافی خودرو محروم نماید.

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : همراه اول , ایرانسل , تبلیغاتی , پیامک  

کاربرد 10 ارسال اطلاعات روزانه

 سایت "Metcheck.com" یک سرویس پیش بینی وضع هوا در انگلستان و ایرلند است که تا امروز وضعیت هواشناسی را برای همه شهرهای انگلستان پیش بینی می کند. روزانه بیش از صد هزار نفر از این وب سایت دیدن می کنند تا آخرین اطلاعات هواشناسی را مشاهده کنند . گام منطقی بعدی با پیشرفت اینترنت و پیام کوتاه استفاده از تکنولوژی sms برای در اختیار قرار دادن اطلاعات به کاربران سراسر اروپا بود .

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : پیام کوتاه , تلفن همراه , sms , پیامک  

کاربرد 9 پیشنهاد مزایده

سایت "ebye" خدمات پیشنهاد قیمت برای مزایده را از طریق sms ارائه می کند.کاربران قادرند با آگاه شدن از پیشنهادات سایرین بوسیله پیام کوتاه فرآیند مزایده را بهتر دنبال کنند و در صورتیکه مایل بودند پیشنهاد قیمت خود برای خرید یک محصول را افزایش دهند از طریق موبایل براحتی اقدام کنند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : sms , پیام کوتاه , مزایده , محصول