ابزار دریافت و ارسال پیام کوتاه (گجت ویندوز)

دریافت فایل گجت (ابزار ارسال و دریافت ویندوزی) این ابزار توسط اس ام اس ایرانیان برای تمامی کسانی که از پنل های ما استفاده می کنند ارائه شده است. این ابزار به سادگی نصب می شود و شما می توانید با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور پنل خود در آن از امکانات ارسال پیام کوتاه ساده و گروهی و نیز دریافت پیام کوتاه بهره مند شوید.

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : ابزار , اس ام اس , ایرانیان  

کاربرد 8 هدایای مجازی

اپراتور موبایل "AT&T" و گل فروشی flowers-800-1 امسال(2011) برای روز ولنتاین رنگ قرمز-مایل به سبز را انتخاب کرده اند. AT&T لینکی را به فروشگاه مخصوص موبایل flowers-800-1 داده است که از طریق آن مشترکانش می توانند بوسیله پیام کوتاه برای شخص مورد علاقه خود یک شاخه گل انیمیشنی رایگان بفرستند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : اپراتور , پیام کوتاه , موبایل  

کاربرد 7 کوپن تخفیف

یک فروشنده موسیقی و کتاب در سایت آمارون یک خبرنامه ی ماهانه را که حاوی پیشنهاداتی انحصاری و جذاب (شامل کوپن تخفیف و ...) است به 480،000 مشتری خود در سراسر انگلستان از طریق sms ارسال می کند. مشتریان جهت خرید کوپن های تخفیف را پرینت گرفته و آنها را به فروشگاه ارائه می کنند .  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : فروشنده , خبرنامه , sms  

کاربرد 6 شارژ رمزدار و رسیدهای مجازی

وب سایت "mukuru.com" پیشنهاد جالبی را برای صف های طولانی دریافت کوپن بنزین در زیمبابوه ارائه می کند . زمانیکه یک فرد باینترنت متصل می شود و هزینه ی کوپن بنزین را پرداخت می کند شرکت یپیام کوتاه را بتلفن همراه او می فرستند که حاوی یک عدد ده رقمی است که همانند یک کوپن خرید بنزین می شود از آن استفاده کرد

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : اینترنت , پیام کوتاه , تلفن همراه , تخفیف  

کاربرد 5 فروش ماشینی

ماشینهای خودکاری که با انداختن پول در آنها جنس خریداری شده را تحویل می دهند یک ماشین فروش خودکار شکلات از طریق sms در سال 2003 در بمبئی راه اندازی شد، مشتریان یک پیام کوتاه را به یک شماره که بر روی صفحه LCD ماشین نمایش داده می شد می فرستادند سپس ماشین شماره ی موبایل مشتری را نشان می داد و در مورد نوع شکلاتی که می خواست سوال می کرد و زمانیکه شکلات بیرون می آمد مشتری یک پیامک دریافت می کرد که مبنی بر تایید معامله بود . در سال 2003 نیز در سوئیس ماشین های فروش خودکار را طوری تنظیم کرده بود که به مشتریان اجازه می داد یک نوشابه را از طریق تلفن همراه خود به روش مشابه فوق خریداری کنند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : فروش خودکار , LCD , پیامک  

کاربرد 4 سفارشات

پیتزا هات در سر تا سر کشور از طریق sms سفارش می پذیرد . سایت "www.campusfood.com" که یک شبکه اینترنتی از رستورانهاست برای مشتریان فرصت سفارش دهی از طریق پیامک را فراهم کرده است. سیستم CEPO در جستجوی روشی مقرون به صرفه برای ارسال sms بودند که بتواند با سیستم فروش و اتوماسیون اداری آنها تلفیق شود . طبق روال روزانه آنها سفارشات را از طریق پیام کوتاه دریافت می کردند و نیاز به فرستادن خودکار sms برای پاسخ هر سفارش داشتند . نهایتا آنها با استفاده از SMS API سیستمی را برای سفارش دهی کالا و خدمات از طریق پیامک ) کاملا سازگار با سیستم فروش و اتوماسیون اداری خود) در استرالیا توسعه دادند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : sms , API , اتوماسیون  

کاربرد 3 فروش

موسسه "text2Insure" یک نوع بیمه خاص ارائه کرده که در کمتر از 5 دقیقه از طریق تلفن همراه قابل خریداری است و مسافران از طریق sms دسترسی آسانی به آن دارند و می توانند به سادگی از طریق پیام کوتاه خود را بیمه سفر نمایند . این عملیات فروش به صورت کاربردی و از طریق پیام کوتاه در خدمت مشاغل مختلف می تواند باشد. درصورتی که درخواست این خدمات را داشته باشید با شماره 66432692 تماس حاصل نمائید.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : sms , پیام کوتاه , سفر