دسترسی دایم( مزایای استفاده از اس ام اس)

صاحبان تلفن‌‌‌‌‌‌‌‌‌همراه، اين وسيله را در اکثر اوقات شبانه‌‌‌‌‌‌‌‌‌روز و در اکثر اماکن، همراه خود دارند. از اين رو مي توان بطور دائم با مخاطب در ارتباط بود.

0 دیدگاه

اثر ویروسی(مزایای استفاده از اس ام اس)

پيام‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي ارسالي در صورت جذاب يا اثرگذار بودن، از اثر ويروسي برخوردار خواهند شد؛ به‌گونه‌‌‌‌‌‌‌‌‌اي که افراد آن را براي يکديگر ارسال خواهند کرد، بدون آنکه شرکت هزينه‌‌‌‌‌‌‌‌‌اي را متحمل شود.

0 دیدگاه

تبلیغات از طریق SMS

هيچ فعاليتي در حال‌‌‌‌‌‌‌‌‌حاضر بدون بهره‌‌‌‌‌‌‌‌‌گيري از خدمات ارتباطي بهره‌‌‌‌‌‌‌‌‌وري نخواهد داشت. تبليغات الکترونيکي مهم‌‌‌‌‌‌‌‌‌ترين و باارزش ترين تفاوت بين دنياي امروز و دنياي ديروز است. تبليغات از طريق SMS  قادر است در کليه زمينه‌‌‌‌‌‌‌‌‌هاي تبليغاتي با روش مدرن، کم‌‌‌‌‌‌‌‌‌هزينه و اثربخش وظايف مختلف خود را انجام دهد. امروزه اكثر مديران، SMS را به عنوان تکنولوژي نويني براي ارايه سرويس بهتر به مشتريان به‌کار مي‌‌‌‌‌‌‌‌‌گيرند. در نتيجه اين تفکر، ارائه خدمات متنوع به مشتريان به سهولت ميسر بوده و شرکت مي‌‌‌‌‌‌‌‌‌تواند با مشتريان بالفعل و بالقوه خود به سهولت ارتباط برقرار کند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : تبليغات , SMS  

پیامک ارتباط با مشتریان(کاربرد88)

"خطوط هوایی آفریقای جنوبی" مشتریان خود را در گروههای مختلفی دسته بندی کرده است و اطلاعات و اخبار مورد نیاز مشتریان را بوسیله پیام کوتاه برایشان ارسال می کند."خطوط هوایی آفریقای جنوبی" مشتریان خود را در گروههای مختلفی دسته بندی کرده است و اطلاعات و اخبار مورد نیاز مشتریان را بوسیله پیام کوتاه برایشان ارسال می کند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : اطلاعات , اخبار , پیام کوتاه  

SMS اطلاعات بهداشتی بین المللی(کاربرد 87)

انگلیسی هائی که به خارج از کشور سفر می کنند ، در حال حاضر قادرند از وضعیت شیوع بیماریهائی مثل مالاریا در کشور مقصد مطلع شوندکافیست تا نام کشور مقصد خود را پیامک کرده تا اطلاعات مربوط به شیوع مالاریا در آن کشور را دریافت کنند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیامک  

پیامک های اطلاع رسانی سفرهای پیشنهادی(کاربرد86)

مشترکین سایت "Lastminute.com" می توانند با مشخص کردن شهر ، هتل ، منطقه ، آب و هوا ، رستوران ... مورد علاقه خود بصورت هفتگی فهرست تورها و سفرهائی که با علایق آنها سازگار است را بوسلیه SMS دریافت کنند.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : SMS  

SMS اطلاعات سفر(کاربرد 85)

متروی شهر لندن اخبار و اتفاقاتی مانند تاخیر در ساعت حرکت قطارها را بوسلیه SMS به اطلاع مسافران می رساند. "Orbitz.com" ، شرکت آنلاین معروف در زمینه جهانگردی و توریسم با ارسال پیام کوتاه به مشتریان خود مواردی از قبیل تاخیر پرواز ، لغو پرواز ، وضعیت بد آب و هوائی مقصد و ... را اطلاع رسانی می کند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : آنلاین , جهانگردی , توریسم , پیام کوتاه