پیامک مدیریت درخواست های مسافران(کاربرد 84)

هتل "Fairmont Dubai" با استفاده از پیامک با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند و رویدادهای خاص و مواردی که مشتری خواهان بررسی سریع آن می باشد (مواردی از قبیل کیفیت غذا) را پیگیری می کند.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیامک , ارتباط  

SMS رزرواسیون(کاربرد 83)

"HotelZone" یکی از بزرگترین آژانس های رزرو هتل در اروپاست که دارای 75 کارمند در چهار کشور می باشد. آنها پس از رزرو هتل یک SMS تائیدیه حاوی کد رزرو ، نام هتل ، آدرس آن و تاریخ ورود و خروج به مشتری ارسال می کنند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : SMS , مشتری  

پیامک های بررسی سفر(کاربرد 82)

مسافران "خطوط هوائی سنگاپور" می توانند با ارسال پیام کوتاه صندلی خود در هواپیما را بررسی و تائید کنند!

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیام کوتاه  

پیامک عرضه عمومی( کاربرد81)

دولت محلی شمال شرق هند هنگام عرضه مواد غذائی به افرادی که از یارانه های دولتی استفاده می کنند بوسیله ارسال پیام کوتاه اطلاع رسانی می کند. برای دریافت پیامک ها خانواده ها باید شماره ی تلفن همراه خود را در وب سایت سازمان عرضه ی مواد غذایی وارد کنند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : یارانه , پیامک ها  

اس ام اس خودکار سازی تجهیزات(کاربرد 80)

شهر اوترچ در هلند ، از پیام کوتاه برای روشن و خاموش کردن چراغهای خیابان ها استفاده می کند . همه چراغ های خیابان به سیستم نرم افزار "Orca group" و اپراتور تلفن همراه "Telfort" متصل هستند . "شورای شهر Willoughby" سیستم های آبیاری هوشمندی را با نام "کلود مستر" در هشت میدان ورزشی خود نصب کرده است که به کارگران شهرداری این قابلیت را می دهد در ایامی که باران پیش بینی شده است با ارسال پیامک آبپاش ها را خاموش کنند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیام کوتا , Telfort , Orca group  

پیامک های مدیریت وسیله و محموله (کاربرد 79)

در بسیاری از کشورها پلیس جاده می تواند با SMS شماره پلاک یک وسیله نقلیه همه ی اطلاعات لازم در مورد آن را دریافت کند ، اطلاعتی از قبیل شماره شاسی ، شماره ی موتور ، سرقتی بودن آن و آخرین محلی که خودرو دیده شده و .... .

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : SMS  

پیامک کنترل دسترسی(کاربرد 78)

"Finish Road Administration" سیستمی راه اندازی کرده است که به مسافران اجازه می دهد فقط با ارسال یک پیام کوتاه درهای دستشوئی ها و حمام های جاده ای را باز کنند. دستورالعملی بر روی درب هر دستشوئی یا حمام ها وجود دارد که به کاربران نشان می دهد تا متن Open را به شماره درج شده در دستورالعمل SMS کنند تا درب باز شود!

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیام کوتاه , کاربران , SMS