ارسال پیامک دیده بانی(کاربرد 70)

"My Server Alert" به آدرس (MyServerAlert.com) به صاحبان وب سایت ها یا مالکین سرورها سرویس اطلاع رسانی بوسیله پیامک را در زمانهای خرابی ارائه می دهد. زمانیکه هر گونه اختلالی در وب سایت یا سرور رخ دهد MyServerAlert فوراً از طریق پیام کوتاه ، ایمیل ، IM یا تلفن به صاحب آن اطلاع می دهد

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : وب سایت , IM , تلفن  

sms تایید پسورد( کاربرد 69)

ارسال پسوردها ی دسترسی به وب از طریق پیامک می تواند خیال کاربران را زمانیکه این اطلاعات حساس را فراموش کرده اند راحت کند. با استفاده از وب سرویس ارسال پیام کوتاه می توان هنگام درخواست یک کاربر پسوردش را به صورت اتوماتیک به موبایلش SMS کرد.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : ارسال پسوردها , پیام کوتاه , اتوماتیک  

پیامک هشدار دریافت ایمیل (کاربرد 68)

"Yahoo Mail" یک سرویس پیام کوتاه را برای کاربران خود در انگلستان و ایرلند راه اندازی کرده است که بمحض اینکه کاربر یک ایمیل ضروری یا مشخص شده دریافت می کند با SMS به وی اطلاع می دهد.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : Mail , ایمیل , SMS  

پیامک جهت کسب درآمد (کاربرد 67)

"txt Aid Ltd" دارای یک پایگاه داده از شماره موبایلهای طبقه بندی شده در انگلستان است که بصورت داوطلبانه از صاحبان آنها دریافت کرده است تا برایشان تبلیغات ارسال کند و سود حاصله را به موسسات خیریه انگلستان پرداخت کند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پایگاه داده , تبلیغات  

پیامک مدیریت پروژه (کاربرد 66)

کشاورزان اطراف منطقه ی پونگولا در چند کیلومتری جنوب مرز آفریقای جنوبی با سوزیلند ، در هفته یک پیامک دریافت می کنند که به آنها می گوید آیا مزارع شکر خود را از آن هفته آبیاری کنند یا خیر. این پروژه آزمایشی توسط انجمن شکر آفریقای جنوبی راه اندازی شده است.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیامک , انجمن , پروژه  

ارسال پیامک جهت بررسی صحت اطلاعات(کاربرد 65)

"ارتش انگلستان" در صورتی که گردان و یا دسته سربازان مرسی ساید در عراق مورد حمله دشمن قرار بگیرند برای خانواده هایشان پیام کوتاهی ارسال می کند تا به آنها اطلاع دهد آیا اخبار منتشر شده در رسانه ها صحت دارد و چه زمانی اطلاعات دقیق مربوط به حمله و تلفات منتشر می شود.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : اطلاعات , ارسال  

sms هشدارهای عمومی (کاربرد 64)

"America Online" سرویسی را ارائه می دهد که به مشترکین AOL اجازه می دهد تا اخبار مربوط به جنگ را در هر جائی که واحدهای نظامی مورد نظر مشترک استقرار دارند دریافت کنند. این سرویس اطلاعات بروز 78 واحد نیروی نظامی ایالات متحده را منتشر می کند و مشترکین می توانند اخبار جدید را از اینترنت یا از طریق SMS دریافت کنند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : AOL , اینترنت , SMS