فعال سازی پیامک تلفن ثابت

در صورتی که مالک خط هستید و یا مستاجر همراه با اجاره نامه دارای کد رهگیری دارید می توانید از طریق همین سایت نسبت به فعال سازی پیامک بر روی خط خود اقدام نمائید برای فعال سازی و دریافت سرویس ارسال پیام کوتاه شماره ثابت ، در صورتی که پنل تهیه نکرده اید از بخش ثبت نام نسبت به تهیه پنل مورد نیاز خود اقدام کنید و در صورتی که پنل دارید به پنل وارد شوید و به بخش پیامک تلفن ثابت رفته و درخواست فعال سازی خود را ثبت کنید.

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : پیامک , تلفن ثابت  

ارسال پیامک برای جمع آوری بدهی(کاربرد 49)

به گزارش "ICLIVERPOOL" یک آژانس جمع آوری بدهی هنگامی که برای برقراری تماس با بدهکاران از sms استفاده کرد با افزایش 4 برابری پرداخت بموقع بدهی مواجه شد. این شرکت بجای استفاده از نامه های رسمی و یا تماسهای تلفنی کوتاه با افرادی که صورتحسابهای خود را نپرداخته اند برای آنها پیام کوتاهی دوستانه ارسال کرد و از آنها خواست تا برای رسیدگی به صورتحساب معوق خود با شرکت تماس بگیرند ، در عرض 2 ساعت پس از ارسال پیامکها 40% افراد با شرکت تماس گرفتند که در مقایسه با 9% تماس حاصل از یادآوری بوسیله تماس تلفنی و 35% تماس حاصل از مراجعه حضوری بسیار بالاتر بود.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : sms  

SMS پرسش و پاسخ موبایل(کربرد 48)

"چاچا" (www.chacha.com) سرویسی است که به کاربران اجازه می دهد تا سوالاتی که در حوزه های مختلف دارند را به یک شماره اختصاص داده شده sms کنند و پاسخ آن را بوسیله پیام کوتاه دریافت کند .

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : sms  

پیامک تلفن ثابت چیست؟

شرکت مخابرات ایران در سال 87 نسبت به راه اندازی سرویس ارسال و دریافت پیامک بر روی بستر تلفن ثابت نمود. این سرویس در مراحل نخستین برای ارسال و دریافت پیام کوتاه در منازل و توسط تلفن های ثابت اجرا شده بود ولی در نهایت با توجه به عدم وجود داشتن تلفن هایی با امکان ارسال و دریافت پیامک برای خطوط ثابت با تغییر در رویه این سرویس را بر بستر شبکه (البته فعلا شماره ها با پیش شماره 021) ارائه نمود.

0 دیدگاه از دست ندهيد
کلمات کلیدی : پیامک , تلفن ثابت  

پیامک یادآوری زمان رای گیری(کاربرد 47)

در آمریکا متقاضیان می توانند ثبت نام کنند تا پیام کوتاه هائی را بصورت هفتگی دریافت کرده و زمانیکه رای گیری در منطقه ی آنها بود مطلع شوند .

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیام کوتاه  

پیامک های درخواست استرداد(کاربرد 46)

مقررات حمل و نقل در لندن بیان می کند در صورتیکه یک وسیله ی نقلیه به مدت 15 دقیقه یا بیشتر تاخیر داشته باشد ، مسافران میتوانند کل هزینه ی سفر خود پس بگیرند. موسسه "TUBE REFUND" این امکان را فراهم کرده است که مسافران صرفا با ارسال یک پیامک حاوی ایمیل خود به همراه جزئیات سفر لغو شده درخواستشتان را جهت استرداد هزینه سفر مطرح کند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیامک  

پیامک پرسش از متخصصان(کاربرد 44)

کاربران موبایل می توانستند سوالات خود را با ارسال یک پیامک از تونی بلر نخست وزیر انگلستان بپرسند! فقط کافی بود تا قبل از طرح سوال خود کلمه pm را در پیام کوتاهشان درج کنند.   در سال 2002 هنگام مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در فرانسه ، اکثر کاندیدا در یک برنامه پاسخگوئی به سوالات sms شده که توسط موسسه Freever به آدرس (http://www.freever.com) اجرا شده بود شرکت کردند که رکورد حیرت انگیز 250 هزار سوال از یکی از کاندیدا بر جای ماند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : موبایل , پیامک , پاسخگوئی