پیامک مرتبط به بازاریابی ایمیلی تان (راهکار جدید تبلیغات پیامکی)

دلیل اینکه بازاریابی اس ام اسی و پیامکی خیلی موثرتر است این است که ۹۰% از مردم گوشی های خود را همیشه با خود همراه دارند. پس اگر می خواهید ایمیل های مهم ارسالی تان را نیز به آنها یادآوری کنید، راجع به آن برای مشتریان خود پیامک ارسال کنید.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : بازاریابی , پیامک , اس ام اسی  

پیامک متنی سفارشی (راهکار جدید تبلیغات پیامکی)

علاوه بر تمام این ایده ها، می توانید از گفتگوهای پیش فرض و سفارشی نیز برای رویدادهای زنده استفاده کنید، به این معنی که رابطه نزدیک تری با مشتریان خود ایجاد کرده و اطلاعات به خصوص را از چشم اندازهای جدیدتری از آنها دریافت کنید.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : گفتگوهای , پیش فرض , سفارشی  

اس ام اس تایید سفارش(راهکار جدید تبلیغات پیامکی)

هر زمان که مشتریانتان مراحل خرید را از وبسایت شما تکمیل کردند، می توانید یک پیامک مبنی بر تایید خرید یا به روز رسانی موقعیت سفارشات آنها، برایشان ارسال کنید.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیامک  

پیامک قرار ملاقات ها (راهکار جدید تبلیغات پیامکی)

اگر یک پزشک هستید، یا یک دندان پزشک، وکیل، مشاور و یا هر شغل دیگری که کارتان مربوط به قرار ملاقات و برگزاری نشست ها می باشد، پیامک های یادآوری یک روش فوق العاده برای افزایش نزخ بازدید و کار شما می باشد.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : قرار ملاقات , پیامک , یادآوری  

اس ام اس فروش های ویژه (راهکار جدید تبلیغات پیامکی)

از طریق پیامک متنی می توانید راجع به فروش های ویژه خود به مناسبت های مختلف، به مشتریانتان اطلاع رسانی کنید. مطمئن باشید همین پیام برای آنها احساس منحصر به فرد بودن ایجاد می کند و آنها را برای خرید کردن از شما هیجان زده می کند. به خصوص اگر بدانند این پیام ها برای همه فرستاده نشده است!

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیامک  

ارسال پیامک هفتگی (راهکار جدید تبلیغات پیامکی)

خیلی ساده به صورت هفتگی نکات متنی تهیه کرده و برای مشتریانتان ارسال کنید. این نکات می تواند راجع به هر چیز جدید و مفید مربوط به کسب و کارتان باشد. سعی کنید مطالبی را تهیه کنید که مختصر و مفید باشد، و هم جذاب.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : هفتگی , متنی