مراقبت از بازاریابی موبایلی نیاز است؟

اگر شما هم از بازاریابی موبایلی یا پیامکی استفاده می کنید، و یا اینکه قصد دارید برای تبلیغات خود از پیامک استفاده کنید؛ باید برای این کار یک استراتژی داشته باشید.

با بازاریابی موبایلی شروع می کنیم

جهان موبایلی، باعث تغییر در جهان کار و زندگی ما شده است، راجع به آن فکر کنید: آخرین باری که یک نقشه را پرینت گرفتید و یا شماره ای را حفظ کردید، کی بود؟ بازاریابی موبایلی تغییراتی را نیز در اولویت های بازاریابی تان ایجاد کرده است.

ارزیابی مشتریان. عادت های مربوط به مشتریان مورد نظرتان را بدانید. از چه دستگاه هایی استفاده می کنند، چه موقع و چگونه از آنها استفاده می کنند

.

وب سایت خود را ایجاد کنید. موبایل را اول لیست خود قرار دهید. بازاریابی خود را طوری طراحی کنید که به مشتریان موبایلی خود دست پیدا کنید. اگر در حال حاضر وب سایت خوبی ندارید، با اولویت و برنامه آن را به روز کنید.

انتظار یک هدف متحرک را داشته باشید. فرض کنید که ایمیل ها و شبکه های اجتماعی باز بوده و بر روی دستگاه های موبایل خوانده شوند. مطمئن باشید که از فرمت های ایمیل مناسب برای گوشی و موبایل استفاده می کنید، و پیام های رسانه های اجتماعی تان را نیز خیلی به موقع به مشتریانی که در حرکت هستند، می فرستید.

از تبلیغات موبایلی و پیامکی استفاده کنید. اگر بر روی تبلیغات سرمایه گذاری می کنید، بهتر است آن را بر روی تبلیغات پیامکی و موبایلی صرف کنید. نرخ موفقیت کوپن های موبایلی نسبت به انواع سنتی، ۱۰ برابر است.

مشتری بهره برداری از موبایل را می خواهد

اگر دندان هایتان را مسواک نمی زنید، دندان پزشک به شما هشدار خواهد داد! اگر یک راهکار و استراتژی موبایلی ندارید، هر کسی که کار کسب و کار انجام میدهد، احتمالا به شما تذکر خواهد داد.

بر اساس آخرین گزارش های منتشر شده، گرایش مشتریان از مراقبت وتوجه به پیام های مربوط به برندها و لوگو، معطوف بهره برداری و سودمندی از آن گشته است. بیست و دو درصد از امریکایی ها در حال حاضر می خواهند از طریق چندین دستگاه به شما برسند. بعد از آن از طریق فیسبوک و …، و این آمار و ارقام هر روز افزایش می یابد.

من به تازگی بانکم را نیز تغییر داده ام، چرا که امکانات موبایلی نداشت. امروزه زندگی ها بسیار پر مشغله شده اند. مردم نیازمند راحتی بیشتر و دسترسی ساده تر از طریق خدمات الکترونیکی، آنلاین و موبایلی می باشند.

حتی اگر فکر می کنید که من به راحتی پشت میز کارم نشسته و این پست را می نویسم ، بدانید که در گذشته زندگی می کنید! و اگر فکر می کنید که مشتری باید به دنبال شما باشد، و سرویس ها و یا برند شما را پیدا کند، باز هم در اشتباهید. جهان امروز، جهان موبایل است. باید یک استراتژی موبایلی داشته باشید. از همین الان شروع کنید، حداقل راجع به آن فکر کنید. دفعه بعدی که مسواک می زنید به این موضوع فکر کنید، چرا که بازاریابی موبایلی همانطور برای تجارت و کسب و کار ضروری است، که مسواک زدن برای دندان ها!

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : تبلیغات , پیامک , استراتژی , موبایل , ایمیل