پیامک ارتباط با مشتریان(کاربرد88)

"خطوط هوایی آفریقای جنوبی" مشتریان خود را در گروههای مختلفی دسته بندی کرده است و اطلاعات و اخبار مورد نیاز مشتریان را بوسیله پیام کوتاه برایشان ارسال می کند."خطوط هوایی آفریقای جنوبی" مشتریان خود را در گروههای مختلفی دسته بندی کرده است و اطلاعات و اخبار مورد نیاز مشتریان را بوسیله پیام کوتاه برایشان ارسال می کند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : اطلاعات , اخبار , پیام کوتاه  

SMS اطلاعات بهداشتی بین المللی(کاربرد 87)

انگلیسی هائی که به خارج از کشور سفر می کنند ، در حال حاضر قادرند از وضعیت شیوع بیماریهائی مثل مالاریا در کشور مقصد مطلع شوندکافیست تا نام کشور مقصد خود را پیامک کرده تا اطلاعات مربوط به شیوع مالاریا در آن کشور را دریافت کنند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیامک  

پیامک های اطلاع رسانی سفرهای پیشنهادی(کاربرد86)

مشترکین سایت "Lastminute.com" می توانند با مشخص کردن شهر ، هتل ، منطقه ، آب و هوا ، رستوران ... مورد علاقه خود بصورت هفتگی فهرست تورها و سفرهائی که با علایق آنها سازگار است را بوسلیه SMS دریافت کنند.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : SMS  

SMS اطلاعات سفر(کاربرد 85)

متروی شهر لندن اخبار و اتفاقاتی مانند تاخیر در ساعت حرکت قطارها را بوسلیه SMS به اطلاع مسافران می رساند. "Orbitz.com" ، شرکت آنلاین معروف در زمینه جهانگردی و توریسم با ارسال پیام کوتاه به مشتریان خود مواردی از قبیل تاخیر پرواز ، لغو پرواز ، وضعیت بد آب و هوائی مقصد و ... را اطلاع رسانی می کند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : آنلاین , جهانگردی , توریسم , پیام کوتاه  

پیامک مدیریت درخواست های مسافران(کاربرد 84)

هتل "Fairmont Dubai" با استفاده از پیامک با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند و رویدادهای خاص و مواردی که مشتری خواهان بررسی سریع آن می باشد (مواردی از قبیل کیفیت غذا) را پیگیری می کند.  

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیامک , ارتباط  

SMS رزرواسیون(کاربرد 83)

"HotelZone" یکی از بزرگترین آژانس های رزرو هتل در اروپاست که دارای 75 کارمند در چهار کشور می باشد. آنها پس از رزرو هتل یک SMS تائیدیه حاوی کد رزرو ، نام هتل ، آدرس آن و تاریخ ورود و خروج به مشتری ارسال می کنند.

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : SMS , مشتری  

پیامک های بررسی سفر(کاربرد 82)

مسافران "خطوط هوائی سنگاپور" می توانند با ارسال پیام کوتاه صندلی خود در هواپیما را بررسی و تائید کنند!

0 دیدگاه
کلمات کلیدی : پیام کوتاه